
Våra julgåvopaket finns i flera olika nivåer, så att ni enkelt kan välja det som passar just er organisation. Oavsett vilket paket ni väljer bidrar ni till något viktigt; att underlätta vardagen och sprida glädje till familjer som drabbats av barncancer. Ni får allt material från oss och kan enkelt visa ert engagemang för era medarbetare, kunder och samarbetspartners.
När ett barn drabbats av cancer påverkas hela familjen. Livet ställs om, ekonomin pressas och vardagen fylls av oro. Er gåva gör det möjligt för oss att fortsätta erbjuda stöd, aktiviteter och stunder av återhämtning för både barn, syskon och föräldrar.

Pris från 5000 kr
Digitalt diplom
Julemblem till hemsida och sociala medier
Mailsignatur

Pris från 10 000 kr
Digitalt diplom
Julemblem till hemsida och sociala medier
Mailsignatur
Digitalt julkort

Pris från 20 000 kr
Inramat diplom
Julemblem till hemsida och sociala medier
Mailsignatur
Digitalt julkort med plats för er logga
Bild och text till sociala medier
Julhälsning från oss
Att hjälpa behöver inte kosta. Gör som många andra – starta en egen insamling till förmån för AjaBajaCancer. Pengarna går direkt till AjaBajaCancer och används till att underlätta vardagen för familjerna. Det är enkelt att dela med andra på er webbsida, sociala medier eller nyhetsbrev.

Läs mer om våra företagssamarbeten här.